AC01000003009JACCS
DigiKey raktári szám
56-AC01000003009JACCSCT-ND - Vágott szalag (CT)
56-AC01000003009JACCSTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AC01000003009JACCS
Leírás
AC01-CS 30R 5% AC G63-CD1400
Részletes leírás
30 Ohms ±5% 1,1W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200, lángálló bevonat, Biztonság huzaltekercselésű
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, lángálló bevonat, Biztonság
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 200°C
Méretek
0,197" átmérő x 0,433" H. (5,00mm x 11,00mm)