AC01000002209JACCS
DigiKey raktári szám
BC3216CT-ND - Vágott szalag (CT)
BC3216TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AC01000002209JACCS
Leírás
RES 22 OHM 1W 5% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 Ohms ±5% 1W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Olvadó, impulzustűrő, Biztonsági huzaltekercselésű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AC01000002209JACCS modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló bevonat, Olvadó, impulzustűrő, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 200°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,197" átmérő x 0,433" H. (5,00mm x 11,00mm)