A333M20X7RH5UAA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Similar
KEMET
0.033 µF ±20% 100V Kerámia kondenzátor X7R axiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
A333M20X7RH5UAA
DigiKey raktári szám
A333M20X7RH5UAA-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
A333M20X7RH5UAA
Leírás
CAP CER 0.033UF 100V X7R AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
A333M20X7RH5UAA modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
axiális
Kapacitás
Méretek
0,118" átmérő x 0,197" H. (3,00mm x 5,00mm)
Tűrés
±20%