A333K15X7RF5UAA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
0.033 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R axiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
A333K15X7RF5UAA
DigiKey raktári szám
A333K15X7RF5UAA-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
A333K15X7RF5UAA
Leírás
CAP CER 0.033UF 50V X7R AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
A333K15X7RF5UAA modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
axiális
Kapacitás
Méretek
0,098" átmérő x 0,150" H. (2,50mm x 3,80mm)
Tűrés
±10%