A104K20X7RH5TAA
DigiKey raktári szám
1224PHTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1224PHCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
A104K20X7RH5TAA
Leírás
CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R axiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
A104K20X7RH5TAA modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
axiális
Kapacitás
Méretek
0,118" átmérő x 0,197" H. (3,00mm x 5,00mm)
Tűrés
±10%