A102J20C0GK5UAA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
1000 pF ±5% 200V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 axiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
A102J20C0GK5UAA
DigiKey raktári szám
A102J20C0GK5UAA-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
A102J20C0GK5UAA
Leírás
CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 AXL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
A102J20C0GK5UAA modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
axiális
Kapacitás
Méretek
0,118" átmérő x 0,197" H. (3,00mm x 5,00mm)
Tűrés
±5%