715C40KTD10
DigiKey raktári szám
BC2745-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
715C40KTD10
Leírás
CAP CER 1000PF 40KV N4700 DISK
Részletes leírás
1000 pF -20%, +80% 40000V (40kV) Kerámia kondenzátor N4700 Lemez, fémszerelvény - menetes
EDA / CAD modellek
715C40KTD10 modellek
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Tűrés
-20%, +80%
Méretek
1,732" átmérő x 1,260" H. (44,00mm x 32,00mm)