715C40DKD33
DigiKey raktári szám
BC2744-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
715C40DKD33
Leírás
CAP CER 3300PF 40KV Y5U DISK
Részletes leírás
3300 pF -20%, +80% 40000V (40kV) Kerámia kondenzátor Y5U (E) Lemez, fémszerelvény - menetes
EDA / CAD modellek
715C40DKD33 modellek
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Tűrés
-20%, +80%
Méretek
2,299" átmérő x 1,358" H. (58,40mm x 34,50mm)