715C30DKD47
DigiKey raktári szám
BC5491-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
715C30DKD47
Leírás
CAP CER 4700PF 30KV Y5U DISK
Részletes leírás
4700 pF -20%, +80% 30000V (30kV) Kerámia kondenzátor Y5U (E) Lemez, fémszerelvény - menetes
EDA / CAD modellek
715C30DKD47 modellek
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Tűrés
-20%, +80%
Méretek
2,421" átmérő x 1,181" H. (61,50mm x 30,00mm)