715C20DKT50
DigiKey raktári szám
BC2743-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
715C20DKT50
Leírás
CAP CER 500PF 20KV N4700 DISK
Részletes leírás
500 pF -20%, +80% 20000V (20kV) Kerámia kondenzátor N4700 Lemez, fémszerelvény - menetes
EDA / CAD modellek
715C20DKT50 modellek
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Tűrés
-20%, +80%
Méretek
0,882" átmérő x 1,000" H. (22,40mm x 25,40mm)