715C20DKD25
DigiKey raktári szám
BC5489-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
715C20DKD25
Leírás
CAP CER 2500PF 20KV Y5U DISK
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2500 pF -20%, +80% 20000V (20kV) Kerámia kondenzátor Y5U (E) Lemez, fémszerelvény - menetes
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
715C20DKD25 modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Sorozat
Tulajdonságok
nagyfeszültség, alacsony veszteségi tényező
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
Lemez, fémszerelvény - menetes
Tűrés
-20%, +80%
Méretek
1,551" átmérő x 1,000" H. (39,40mm x 25,40mm)