715C15DKD47
DigiKey raktári szám
BC5487-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
715C15DKD47
Leírás
CAP CER 4700PF 15KV Y5U DISK
Részletes leírás
4700 pF -20%, +80% 15000V (15kV) Kerámia kondenzátor Y5U (E) Lemez, fémszerelvény - menetes
EDA / CAD modellek
715C15DKD47 modellek
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Kapacitás
Tokozás
Lemez, fémszerelvény - menetes
Tűrés
-20%, +80%
Méretek
1,299" átmérő x 0,902" H. (33,00mm x 22,90mm)