715C10DKS20
DigiKey raktári szám
BC5486-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
715C10DKS20
Leírás
CAP CER 0.02UF 10KV Y5U DISK
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.02 µF -20%, +80% 10000V (10kV) Kerámia kondenzátor Y5U (E) Lemez, fémszerelvény - menetes
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
715C10DKS20 modellek
Kategória
Névleges feszültség
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
nagyfeszültség, alacsony veszteségi tényező
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
Kapacitás
Rögzítés módja
Tűrés
-20%, +80%