1C20C0G222J100B megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
KEMET
2200 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
1C20C0G222J100B
DigiKey raktári szám
1C20C0G222J100B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1C20C0G222J100B
Leírás
CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 RAD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
1C20C0G222J100B modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,200" H. x 0,125" Sz. (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,250" (6,35mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)