1C10X7R223K050B
DigiKey raktári szám
1C10X7R223K050B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1C10X7R223K050B
Leírás
CAP CER 0.022UF 50V X7R RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.022 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1C10X7R223K050B modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,200" H. x 0,125" Sz. (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,250" (6,35mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)