SL1240002
DigiKey raktári szám
570-SL1240002-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SL1240002
Leírás
ICL 40 OHM 25% 2A 13MM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bekapcsolási túláram-korlátozó 40 Ohms ±25% 2 A 0,512" (13,00mm)
Kategória
Tűrés
±25%
Gyártó
Vishay Ametherm
Max. állandósult áram
2 A
Sorozat
Ellenállás / állandósult áramon
450 mOhms
Csomagolás
Ömlesztve
Átmérő
0,512" (13,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,307" (7,80mm)
Ellenállás / 25°C-on
40 Ohms