SL082R503
DigiKey raktári szám
570-SL082R503-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SL082R503
Leírás
ICL 2.5 OHM 25% 3A 8MM
Részletes leírás
Bekapcsolási túláram-korlátozó 2.5 Ohms ±25% 3 A 0,315" (8,00mm)
Kategória
Tűrés
±25%
Max. állandósult áram
3 A
Sorozat
Ellenállás / állandósult áramon
150 mOhms
Átmérő
0,315" (8,00mm)
Kivezetések közötti távolság
0,201" (5,10mm)
Ellenállás / 25°C-on
2.5 Ohms