SL0560001
DigiKey raktári szám
570-SL0560001-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SL0560001
Leírás
ICL 60 OHM 15% 1A 5.5MM
Részletes leírás
Bekapcsolási túláram-korlátozó 60 Ohms ±15% 1 A 0,217" (5,50mm)
Kategória
Tűrés
±15%
Max. állandósult áram
1 A
Sorozat
Ellenállás / állandósult áramon
820 mOhms
Átmérő
0,217" (5,50mm)
Kivezetések közötti távolság
0,236" (6,00mm)
Ellenállás / 25°C-on
60 Ohms