SL0510001
DigiKey raktári szám
570-SL0510001-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SL0510001
Leírás
ICL 10 OHM 15% 1A 5MM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bekapcsolási túláram-korlátozó 10 Ohms ±15% 1 A 0,197" (5,00mm)
Kategória
Tűrés
±15%
Gyártó
Vishay Ametherm
Max. állandósult áram
1 A
Sorozat
Ellenállás / állandósult áramon
400 mOhms
Csomagolás
Ömlesztve
Átmérő
0,197" (5,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,201" (5,10mm)
Ellenállás / 25°C-on
10 Ohms