Ehhez nincs kép: CL20101130
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CL20101130
DigiKey raktári szám
570-CL20101130-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CL20101130
Leírás
PTC Thermistor
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 1,2kV 650 mA Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Kategória
Kioldási áram (It)
1.75 A
Gyártó
Vishay Ametherm
Kioldási idő
65 s
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás 25°C-on (tip.)
100 Ohms
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C
Típus
Polimer formájú
Rögzítés módja
Furatszerelt
Max. feszültség
1,2kV
Tokozás
Radiális, tárcsa
Max. tartóáram (Ih)
650 mA
Méretek
0,866" átmérő x 0,217" V. (22,00mm x 5,50mm)