CG3-280U/12
DigiKey raktári szám
V2073-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CG3-280U/12
Leírás
CARD GUIDE 280MM 12PCS
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polikarbonát, bepattintós rögzítés, 11,024" (280,00mm) 0,062 ~ 0,090" (1,57 ~ 2,29mm) kártyák
Gyártó
Vector Electronics
Tartozék típusa
Polikarbonát, bepattintós rögzítés, 11,024" (280,00mm)
Sorozat
Kapcsolódó alkatrészek
0,062 ~ 0,090" (1,57 ~ 2,29mm) kártyák