LD1117-1.8
DigiKey raktári szám
4518-LD1117-1.8TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4518-LD1117-1.8CT-ND - Vágott szalag (CT)
4518-LD1117-1.8DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD1117-1.8
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V SOT-223-3L
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet SOT-223-3L
Kategória
Dropout feszültség (max.)
1,3V / 1A
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
10 mA
Sorozat
PSRR
75dB (120Hz)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
áramkorlát
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Bemeneti feszültség (max.)
12V
Gyártói tokozás
SOT-223-3L
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V