GBLC12CI-LF-T7
DigiKey raktári szám
4518-GBLC12CI-LF-T7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4518-GBLC12CI-LF-T7CT-ND - Vágott szalag (CT)
4518-GBLC12CI-LF-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GBLC12CI-LF-T7
Leírás
TVS DIODE 12VWM 19VC SOD323
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
19V bilincs 1A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
1A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
250W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Ethernet, USB
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
0,6pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TA)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
12V
Tokozás
SC-76, SOD-323
Átütési feszültség (min.)
13,3V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
19V