BR-61.4400MBE-T
DigiKey raktári szám
887-1535-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
887-1535-1-ND - Vágott szalag (CT)
887-1535-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BR-61.4400MBE-T
Leírás
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ CMOS
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
61.44 MHz VCXO CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Abszolút frekvenciastabilitás (APR)
±50ppm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
60mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,059" (1,50mm)