9HT10-32.768KDZF-T | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 9HT10-32.768KDZF-T |
Leírás | CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 32.768 kHz ±20ppm kristály 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 9HT10-32.768KDZF-T modellek |
Kategória | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 70 kOhms |
Gyrt. | Működés Alap |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Típus kHz kristály (hangvilla) | Gyártói tokozás 2-SMD (3,2x1,5) |
Frekvencia 32.768 kHz | Méretek 0,126" H. x 0,059" Sz. (3,20mm x 1,50mm) |
Frekvenciatűrés ±20ppm | Max. magasság (beültetve) 0,033" (0,85mm) |
Terhelő kapacitás 12,5pF |