8Z-26.000MEHC-T
DigiKey raktári szám
887-8Z-26.000MEHC-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
8Z-26.000MEHC-T
Leírás
2.5X2.0 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
Részletes leírás
26 MHz ±10ppm kristály 9pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
9pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
26 MHz
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)