8Z-26.000MAAV-T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TXC CORPORATION
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
TXC CORPORATION
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
26 MHz ±30ppm kristály 8pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
8Z-26.000MAAV-T
DigiKey raktári szám
887-1990-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
8Z-26.000MAAV-T
Leírás
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
8Z-26.000MAAV-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
26 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)