8Y-32.000MDIE-T
DigiKey raktári szám
887-8Y-32.000MDIE-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
8Y-32.000MDIE-T
Leírás
2.0X1.6 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 MHz ±20ppm kristály 12pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
12pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
32 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)