8Y-32.000MAHV-T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TXC CORPORATION
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
TXC CORPORATION
Raktáron: 0
Adatlap
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Aker Technology Corp
Diodes Incorporated
Taitien
32 MHz ±30ppm kristály 8pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
8Y-32.000MAHV-T
DigiKey raktári szám
8Y-32.000MAHV-T-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
8Y-32.000MAHV-T
Leírás
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
32 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)