8Q-38.400MAAC-T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TXC CORPORATION
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
TXC CORPORATION
Raktáron: 0
Adatlap
38.4 MHz ±30ppm kristály 9pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
8Q-38.400MAAC-T
DigiKey raktári szám
887-8Q-38.400MAAC-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
887-8Q-38.400MAAC-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
887-8Q-38.400MAAC-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
8Q-38.400MAAC-T
Leírás
CRYSTAL 38.4MHZ 9PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Terhelő kapacitás
9pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
38.4 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,016" (0,40mm)