8Q-37.400METC-T nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
37.4 MHz ±10ppm kristály 9pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
8Q-37.400METC-T
DigiKey raktári szám
887-8Q-37.400METC-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
8Q-37.400METC-T
Leírás
CRYSTAL 37.4MHZ 9PF SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
8Q-37.400METC-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
9pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
37.4 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,016" (0,40mm)