8Q-26.000METI-T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Siward
Raktáron: 500
Adatlap
26 MHz ±10ppm kristály 16pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
8Q-26.000METI-T
DigiKey raktári szám
887-8Q-26.000METI-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
887-8Q-26.000METI-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
887-8Q-26.000METI-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
8Q-26.000METI-T
Leírás
CRYSTAL 26MHZ 16PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Terhelő kapacitás
16pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
26 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,016" (0,40mm)