8Q-24.000MDDV-T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TXC CORPORATION
Raktáron: 5 047
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TXC CORPORATION
Raktáron: 0
Adatlap
Abracon LLC
Abracon LLC
ECS Inc.
Raktáron: 555
EPSON
24 MHz ±20ppm kristály 8pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
8Q-24.000MDDV-T
DigiKey raktári szám
887-8Q-24.000MDDV-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
887-8Q-24.000MDDV-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
887-8Q-24.000MDDV-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
8Q-24.000MDDV-T
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
24 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,016" (0,40mm)