8NJ-16.000MBE-T
DigiKey raktári szám
887-8NJ-16.000MBE-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
887-8NJ-16.000MBE-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
887-8NJ-16.000MBE-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
8NJ-16.000MBE-T
Leírás
XTAL OSC XO 16.000MHZ 3.3V CMOS
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
22mA
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q100
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,83mm)
Kimenet
CMOS
Max. üzemi áram
18mA