7XL-24.000MBD-T
DigiKey raktári szám
887-7XL-24.000MBD-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
887-7XL-24.000MBD-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
887-7XL-24.000MBD-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
7XL-24.000MBD-T
Leírás
XTAL OSC XO 24.00MHZ 3.3V CMOS
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Kimenet
CMOS
Gyrt.
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
30mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)