7V-12.000MAHJ-T
DigiKey raktári szám
887-2575-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
887-2575-1-ND - Vágott szalag (CT)
887-2575-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
7V-12.000MAHJ-T
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±30ppm kristály 18pF 150 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
12 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)