7M-25.000MAHV-T
DigiKey raktári szám
887-2560-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
887-2560-1-ND - Vágott szalag (CT)
887-2560-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
7M-25.000MAHV-T
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Részletes leírás
25 MHz ±30ppm kristály 8pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
7M-25.000MAHV-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
25 MHz
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)