7M-16.000MAHQ-T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Geyer Electronic America, Inc.
Raktáron: 1 990
Adatlap
16 MHz ±30ppm kristály 10pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
7M-16.000MAHQ-T
DigiKey raktári szám
887-7M-16.000MAHQ-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
7M-16.000MAHQ-T
Leírás
3.2X2.5 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)