Ehhez nincs kép: C20N50Z4B
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C20N50Z4B
DigiKey raktári szám
4244-C20N50Z4BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4244-C20N50Z4BCT-ND - Vágott szalag (CT)
4244-C20N50Z4BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C20N50Z4B
Leírás
SMD TERM 20W 50 OHM 6GHZ 1210
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF IC Lezárás 5G, AMPS, mobilhálózat, DCS, GSM, LTE, PCS, PHS, UMTS 6GHz 20W
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C20N50Z4B modellek
Kategória
RF típusa
5G, AMPS, mobilhálózat, DCS, GSM, LTE, PCS, PHS, UMTS
Gyártó
TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
Másodlagos jellemzők
20W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
3-SMD, kivezetés nélküli
Funkció
Lezárás
Alap típusszám
Frekvencia
6GHz