C12N50Z4
DigiKey raktári szám
4244-C12N50Z4TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4244-C12N50Z4CT-ND - Vágott szalag (CT)
4244-C12N50Z4DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C12N50Z4
Leírás
SMD TERM 12W 50 OHM 6GHZ 1206
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF IC Lezárás AMPS, mobilhálózat, DCS, GSM, PCS, PHS, UMTS 6GHz 12W
Kategória
RF típusa
AMPS, mobilhálózat, DCS, GSM, PCS, PHS, UMTS
Gyártó
TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
Másodlagos jellemzők
12W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tokozás
3-SMD, kivezetés nélküli
Funkció
Lezárás
Alap típusszám
Frekvencia
6GHz