BD60120N50100AHF
DigiKey raktári szám
1173-BD60120N50100AHFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1173-BD60120N50100AHFCT-ND - Vágott szalag (CT)
1173-BD60120N50100AHFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BD60120N50100AHF
Leírás
BALUN 5.9GHZ-11.7GHZ 50/100 0404
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF balun 5,9GHz ~ 11,7GHz 50 / 100ohm 0404 (1010 metrikus)
Kategória
Fáziskülönbség
Gyártó
TTM Technologies, Inc.
Beiktatási veszteség (max.)
0,8dB
Sorozat
Reflexiós veszteség (min.)
15dB
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0404 (1010 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvenciatartomány
5,9GHz ~ 11,7GHz
Alap típusszám
Kiegyensúlyozott / kiegyensúlyozatlan impedancia
50 / 100ohm