OPB350L250
DigiKey raktári szám
365-1238-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OPB350L250
Leírás
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRAN PCB MT
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Optikai érzékelő folyadék 0,250" (6,35mm) Fototranzisztor NYÁK-ra szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OPB350L250 modellek
Kategória
Max. nyitóirányú DC áram (If)
50 mA
Gyártó
TT Electronics/Optek Technology
Max. kollektoráram (Ic)
50 mA
Sorozat
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
30 V
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Érzékelési távolság
0,250" (6,35mm)