89PR200LF
DigiKey raktári szám
987-1560-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
89PR200LF
Leírás
TRIMMER 200OHM 0.75W PC PIN SIDE
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
200 Ohms 0,75W, 3/4W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 20.0 fordulat Oldalt állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
89PR200LF modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
TT Electronics/BI
Fordulatok száma
20.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
200 Ohms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,75W, 3/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,750" x 0,190" előlap (19,05mm x 4,83mm)
Tűrés
±10%