68WR50KLF
DigiKey raktári szám
987-1109-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
68WR50KLF
Leírás
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Részletes leírás
50 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 20.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
68WR50KLF modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
50 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,375" x 0,245" előlap (9,53mm x 6,22mm)
Tűrés
±10%