68WR500LF
DigiKey raktári szám
987-1108-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
68WR500LF
Leírás
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
Részletes leírás
500 Ohms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 20.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
68WR500LF modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
500 Ohms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,375" x 0,245" előlap (9,53mm x 6,22mm)
Tűrés
±10%