23BR200KLFTR
DigiKey raktári szám
987-1819-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
987-1819-1-ND - Vágott szalag (CT)
987-1819-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
23BR200KLFTR
Leírás
TRIMMER 200K OHM 0.25W GW TOP
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
200 kOhms 0,25W, 1/4W sirályszárnyas Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
23BR200KLFTR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
TT Electronics/BI
Fordulatok száma
1.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás
200 kOhms
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,200" x 0,180" előlap (5,08mm x 4,57mm)
Tűrés
±20%