22AR200LFTR
DigiKey raktári szám
987-1573-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
987-1573-1-ND - Vágott szalag (CT)
987-1573-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
22AR200LFTR
Leírás
TRIMMER 200OHM 0.125W J LEAD TOP
Gyártói standard átfutási idő
85 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
200 Ohms 0,125W, 1/8W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
22AR200LFTR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
TT Electronics/BI
Fordulatok száma
1.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás
200 Ohms
Végződtetés módja
J-kivezetés
Teljesítmény (Watt)
0,125W, 1/8W
Méretek
Négyszögletes - 0,138" x 0,126" előlap (3,50mm x 3,20mm)
Tűrés
±20%