WSX120-2000-13
DigiKey raktári szám
237-2160-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WSX120-2000-13
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V 24 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter Többpengés (tartozék) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WSX120-2000-13 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
24 W
Gyártó
Triad Magnetics
Terhelés nélküli energiafogyasztás
100mW (max.)
Sorozat
Polaritás
Pozitív középpontos
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
VI. szint
Régió
Nemzetközi
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 45°C
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Bemenet típusa
Többpengés (tartozék)
Vezeték hossza
72" (1,83m)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Bemeneti csatlakozó
Többpengés
Kimeneti feszültség
12V
Méretek
3,02" H. x 1,87" Sz. x 1,38" M. (76,8mm x 47,5mm x 35,0mm)
Max. kimeneti áram
2A