WSU075-1000
DigiKey raktári szám
237-1423-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WSU075-1000
Leírás
AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 7.5W
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
7,5V 7.5 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter Rögzített penge Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WSU075-1000 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
7.5 W
Gyártó
Triad Magnetics
Terhelés nélküli energiafogyasztás
100mW (max.)
Sorozat
Polaritás
Pozitív középpontos
Csomagolás
Doboz
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
VI. szint
Régió
Észak-Amerika
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Bemenet típusa
Rögzített penge
Vezeték hossza
72" (1,83m)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Bemeneti csatlakozó
NEMA 1-15P
Kimeneti feszültség
7,5V
Méretek
2,80" H. x 1,69" Sz. x 1,18" M. (71,0mm x 43,0mm x 30,0mm)
Max. kimeneti áram
1A