WAU120-1000-G
DigiKey raktári szám
WAU120-1000-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WAU120-1000-G
Leírás
AC/AC WALL MNT ADAPTER 12VAC 1A
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12VAC 1A AC/AC külső fali rögzítés adapter Rögzített penge Bemenet
EDA / CAD modellek
WAU120-1000-G modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Teljesítmény (Watt)
12 W
Terhelés nélküli energiafogyasztás
210mW (max.)
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 50°C
Kimeneti csatlakozó
Négyszögletes, 3 pólusú
Méretek
1,89" H. x 2,36" Sz. x 3,15" M. (48,0mm x 60,0mm x 80,0mm)
Bemeneti feszültség
120VAC
Bemeneti csatlakozó
NEMA 5-15P
Kimeneti feszültség
12VAC
Vezeték hossza
72" (1,83m)
Max. kimeneti áram
1A